Въпрос за последните удари в играта

Всичко относно играта, нейните правила и стратегии

Moderator: Essence Team

Post Reply
Amaranth
In-game user name:

Въпрос за последните удари в играта

Post by Amaranth » Sat Feb 16, 2013 8:26 am

Пак съм аз. На няколкопъти ми се случва с противникът ми да останем на по 10 точки живот в края на играта и съответно и двамата се опитваме да направим по - голям демидж в последния си ход. И двамата успяваме да си вземем жизнените точки. Как в такъв случай се определея кой бие, когато и двамата свършват на нула ЖТ?
Image

1mb4k4
In-game user name: 1mb4k4

Re: Въпрос за последните удари в играта

Post by 1mb4k4 » Sun Feb 17, 2013 3:30 pm

Здравей, бие този, който е в атакуваща фаза.

Amaranth
In-game user name:

Post by Amaranth » Sun Feb 17, 2013 8:07 pm

Мхм, ясно, благодаря за инфото :)

А също така искам да отправя и някоя и друга идея, но не искам да отварям нова тема, за това ще пиша тук:

1 - общ чат за играчите (видим за всички през цялото време, докато са в стаята, или чакалнята, или както там се казва мястото, в което избираш дали да играеш кампания, дуел с друг играч или пък двубой с компютъра) - ще е по - лесно да се организират дуели, та дори и импровизирани турнири
2 - турнири :D Това обаче със сигурност ще почака и не е толкова наложително :)
3 - възможност за запазване на картите. Какво имам в предвид: ако ти се падне карта, която искаш да добавиш в тестето си, но нямаш място, да имаш възможност да махнеш някоя карта (от твоето тесте), но тя да не се губи, а просто да стои "някъде", без да можеш да я използваш в битките, но да можеш да си я върнеш по всяко време. Това предложение го давам не толкова, защото искам да си улесня играта, а просто, защото ми се струва логично да е така :)
Image

1mb4k4
In-game user name: 1mb4k4

Post by 1mb4k4 » Sun Feb 17, 2013 9:39 pm

Мерси за предложенията!

Общия чат е в процес на дискусия :)
Иначе, турнири ще има със сигурност но трябва играта да се разрастне още малко. Играчите да начуат за мултиплейъра.
Това, което предлагаш за картите в голяма степен ще бъде добавено със следващия ъпдейт, който ще излезе идните дни.

Amaranth
In-game user name:

Post by Amaranth » Sun Feb 17, 2013 10:37 pm

Еми аз и във Фейсбук съм го казвал вече неведнъж, ама ще се повторя, няма как: Супер Сте! :)
Image

Post Reply